700 km dla Tymka: Charytatywna Wyprawa Rowerowa z Zakopanego do Płocka

Młodszy aspirant Sebastian Nowacki, służy w Policji od 10 lat, nie tylko pilnuje porządku, ale również angażuje się w działania charytatywne. Jego najnowszym wyzwaniem jest przejechanie rowerem miejskim non-stop z Zakopanego do Płocka, pokonując dystans 700 km, aby wesprzeć 6-letniego Tymoteusza Cholewińskiego w walce z nowotworem tkanek miękkich.

Ostatni wyczyn Sebastiana miał miejsce pod koniec października, kiedy to pokonał dystans 506 km z Warszawy na Hel, zbierając fundusze na leczenie małego Tymoteusza. Teraz jednak Nowacki postanowił podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej i zaplanował trasę z  Zakopanego przez Kraków, Częstochowę, Konin, Mogilno, aż do Płocka. Rajd wystartuje 14 grudnia 2023 roku, rozpoczynając się o godzinie 8:00 w Zakopanem. Całą trasę zamierza pokonać w trybie non-stop, bez przerw na sen, z krótkimi jedynie przerwami na picie, jedzenie i wc. W trakcie wydarzenia będzie posiadał specjalny nadajnik GPS, którego dane będą publicznie dostępne na Facebooku, umożliwiając śledzenie aktualnego położenia oraz prędkości rowerzysty.

Cała inicjatywa ma na celu wsparcie Tymoteusza Cholewińskiego, który walczy z ciężką chorobą, zmagając się z nowotworem tkanek miękkich. Chciałby wesprzeć tego młodego chłopca oraz jego rodziców tą sportową inicjatywą, pokazać jednocześnie, że każde granice są do pokonania. Równocześnie, Sebastian planuje skupić uwagę na profilaktyce bezpieczeństwa rowerzystów na drogach oraz ustanowić oficjalny certyfikowany Rekord Polski w kategorii “Największy dystans pokonany rowerem miejskim w 72 godziny.”

Młodszy aspirant Sebastian Nowacki, nie tylko jako pomysłodawca, ale również jako uczestnik charytatywnego rajdu rowerowego z Zakopanego do Płocka, serdecznie zaprasza koleżanki i kolegów do wspólnego przejechania kilku kilometrów na terenie Małopolski. Sebastian wierzy, że wspólne pokonanie kilku kilometrów stanie się nie tylko wyjątkowym doświadczeniem dla uczestników, ale także będzie wyrazem jedności i wsparcia dla małego Tymoteusza. Inicjatywa nie tylko propaguje aktywność fizyczną, ale także integruje społeczność policyjną, jednocześnie wspierając walkę Tymoteusza  z nowotworem tkanek miękkich.

Sebastian zaprasza do aktywnego udziału w wydarzeniu charytatywno-sportowym !!!

Przejedź ze mną kilka kilometrów po terenie Małopolski


  • start Rajdu 14.12.2023 roku godz. 8.00 – Zakopane przez Kraków, Częstochowę, Konin, Mogilno, aż do Płocka. (700 km non-stop) 
  • przy rowerze Sebastian będzie posiadał specjalny nadajnik GPS, który wskaże jego aktualne  położenie oraz prędkość, z jaką jadzie. Wszystkie te dane będą upublicznione na  Facebook,
  • zakończenie trasy zaplanowane jest w Płocku w sobotę  16.12.2023 roku w godz. 18:00-21:00.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości Sebastian pozostaje do Państwa dyspozycji.

sebastian.nowacki1000@gmail.com