” KIEDY KOTA NIE MA”- WARSZAWSKI TEATR CAPITOL

 

Warszawski Teatr Capitol i Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. małopolskiego zapraszają Członków NSZZ Policjantów woj. małopolskiego na spektakl ” Kiedy kota nie ma”.

„Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? – odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące!


” Kiedy kota nie ma” – to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

Kino Kijów – Kraków Al. Zygmunta Krasińskiego 34

25.09.2022 r. godz. 18.00

(specjalna zniżka dla Członków NSZZ Policjantów – 30%)


W celu otrzymania kodu rabatowego prosimy o kontakt:

tel. 507-121-138 lub 733-777-840

 

Jak skorzystać ze zniżki online i zamówić bilet:

  •  Wystarczy wejść w link https://tiny.pl/9vvmk
  •  Na podglądzie sali należy wybrać interesujące miejsca oraz uzupełnić dane osobowe.
  • W pozycji nr 3 „ZAPŁAĆ” pojawi się pole z kwotą za bilety, pod którym można wpisać i dodać „Kod rabatowy”.
  • Po wpisaniu i zatwierdzeniu dedykowanego „KODU” cena biletów zostanie obniżona.
  • Po naliczeniu rabatu należy kliknąć przycisk „ZAPŁAĆ” następnie opłacić zamówienie i…

CIESZYĆ SIĘ TAŃSZYMI BILETAMI

Więcej o spektaklu tutaj: