” NIEBIESKIE ULICE” WKRÓTCE PREMIERA /AM STUDIO/

 

„Służba w Policji to powód do dumy to niepisana zasada, która przyświeca policyjnej społeczności muzycznej skupionej wokół projektu „RaPsy 997”. Wśród rapujących funkcjonariuszy PanQ czyli st.post. Bartłomiej Janisz policjant Oddziału Prewencji Policji w Krakowie i członek NSZZ Policjantów woj. małopolskiego. Kolejna indywidualność naszej jednostki.

„Niebieskie ulice” to teledysk przedstawiający film akcji …..z długim pościgiem, w rytmie tłustego bitu z bezkompromisowym tekstem i udziałem legendarnych gliniarzy….Poprzez muzykę policjanci chcą pokazać, że to nie jest tak, że chodzą tylko po ulicach i wypisują mandaty na wyścigi. Dbają o bezpieczeństwo nawet z narażeniem życia, nie tylko własnego, ale i naszych bliskich.

Ewentualny dochód oraz darowizny w całości zostaną przekazane dla Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów OPP i SPKP dziękuje Przewodniczącemu NSZZ Policjantów woj.małopolskiego Grzegorzowi Gubale za wsparcie związkowca – artysty w realizacji projektu.

 

źródło: POLICJA 997  Lipiec 2020 fragmenty tekstu Andrzeja Chylińskiego