NSZZ Policjantów przygotowuje umowę ramową z Medicover Sport Sp. z o. o.

 

Odpowiadając na potrzeby policjantów zainteresowanych aktywnością sportową, rekreacyjną i kulturalną, ZG NSZZ Policjantów zlecił przygotowanie umowy ramowej z Medicover Sport Sp. z o. o. Podjęte działania mają zwiększyć atrakcyjność istniejących już umów, jak i tych umów, które w poszczególnych garnizonach dopiero będą aktywowane.

Propozycja Medicover Sport Sp. z o. o. dla NSZZ Policjantów zawiera dostęp do największej sieci obiektów sportowo-rekreacyjnej w Polsce.

Aktualnie jest to ponad 4,5 tys. takich obiektów. Oprócz tego, pakiety Medicover Sport zapewniają dostęp do kin, teatrów i filharmonii.

Po aktywowaniu umów w poszczególnych garnizonach z pakietów będą mogli korzystać członkowie NSZZ Policjantów, ich współmałżonkowie (partnerzy) i dzieci. Do tych Zarządów Wojewódzkich i Szkolnych, które nie posiadają jeszcze takiej oferty trafią wkrótce materiały pozwalające zebrać informacje nt. zainteresowania tą ofertą.

Biuro Prasowe ZG NSZZ Policjantów