Pożegnanie z Oddziałem Prewencji Policji w Krakowie

Po latach służby w krakowskim Oddziale Prewencji Policji, nadszedł czas na pożegnanie komisarza dra Norberta Andraszaka. Jego talent i zaangażowanie w dziedzinie bezpieczeństwa były powszechnie znane w całej Małopolsce. W ciągu dwóch dekad pracy zdobył szlify oficerskie, a także uzyskał stopień naukowy doktora nauk społecznych.

Jednakże, jak to w życiu bywa, nadszedł moment na kolejny etap. Kom. dr Andraszak został mianowany na wyższe stanowisko służbowe poza strukturami krakowskiego Oddziału Prewencji. Teraz czeka na niego rola eksperta w Komendzie Głównej Policji.

To zaszczytne stanowisko umożliwi mu wykorzystanie swojego bogatego doświadczenia życiowego i zawodowego na rzecz całej formacji. Jego wiedza i umiejętności będą teraz służyć nie tylko lokalnej społeczności, ale również szerzej, na poziomie ogólnokrajowym.

Dla wielu kolegów i koleżanek z Oddziału Prewencji w Krakowie to moment nostalgiczny, ale także pełen dumy. Życzymy kom. dr Andraszakowi pomyślności w nowej roli oraz dalszych sukcesów na polu służby publicznej. Jego wkład w bezpieczeństwo społeczne będzie z pewnością niezapomniany.