Uroczysta zbiórka z okazji Dnia Kobiet

 

Dowódca Oddziału Prewencji Policji w Krakowie insp. Jarosław Nowak wraz z zastępcą podinsp. Rafałem Kanią oraz wice Przewodniczącym ZT NSZZ Policjantów OPP i SPKP asp.szt. Leszkiem Bartkowskim złożył dziś policjantkom oraz pracownicom krakowskiego oddziału prewencji najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet.

08 marca punktualnie o godz.10.00 w świetlicy sztabowej Oddziału Prewencji Policji w Krakowie gospodarz spotkania, insp. Jarosław Nowak przywitał wszystkie panie i złożył życzenia z okazji ich święta.

W imieniu swoim oraz wszystkich policjantów i pracowników jednostki Dowódca podziękował Paniom za służbę i pracę. Za profesjonalizm, sumienność i zaangażowanie każdego dnia. Życzył sukcesów zawodowych jak i osobistych, optymizmu, wytrwałości, wiele radości oraz uśmiechu każdego dnia.

Wszystkie trzynaście Pań, które uczestniczyły w uroczystej zbiórce, otrzymały piękne czerwone róże oraz drobny upominek od Dowództwa OPP, funkcjonariuszy i członków NSZZ Policjantów. Podczas tegorocznego Dnia Kobiet o słodki poczęstunek zadbali przedstawiciele Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. małopolskiego, którzy ufundowali wielki i pyszny tort.