Wyjątkowa Oferta Dla Miłośników Rowerów – 15% Zniżki na Northtec!

Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. małopolskiego oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Nowym Targu dzięki współpracy z marką Northtec przygotowali dla wszystkich entuzjastów jazdy na rowerze  specjalną ofertę, która zapewni Ci prawdziwą przygodę na dwóch kółkach.

Dzięki naszym negocjacjom możesz teraz cieszyć się 15% zniżką na wszystkie rowery marki Northtec. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym kolarzem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z rowerami, marka Northtec zapewni Ci niezapomniane wrażenia podczas każdej przejażdżki. Northtec to nie tylko marka – to prawdziwa pasja i tradycja sięgająca lat 90-tych. Od lat wyznacza nowe standardy w dziedzinie rowerów, zapewniając niezawodność, komfort i innowacyjne rozwiązania.

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc wybrać idealny rower, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Skorzystaj z naszej zniżki i dołącz do rodziny Northtec już dziś!

Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty, odwiedź stronę Northtec i skontaktuj się z:

Patrykiem Bochnakiem

 📞 786-113-840.

Nie zwlekaj – prawdziwa przygoda czeka na Ciebie!