I TURNIEJ W KRĘGLE O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO ZARZĄDU WOJEWÓDZKIEGO NSZZ POLICJANTÓW WOJ. MAŁOPOLSKIEGO

 

Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. małopolskiego przy współudziale Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Nowym Targu oraz Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Zakopanem organizuje i zaprasza na:

I Turniej w kręgle o Puchar Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. małopolskiego Grzegorza Gubały, który odbędzie się  24 marca 2023 r. w godz. 18.00 do 24.00 na terenie powiatu nowotarskiego.  W ramach turnieju przewidziano nagrody dla najlepszych drużyn, poczęstunek w postaci pizzy oraz napoje chłodzące.

  • zgłoszenia 4-osobowycha drużyn  proszę przesyłać do dnia 20 marca na adres mailowy nszzp.nowytarg@gmail.com“>nszzp.nowytarg@gmail.com
  • ilość drużyn ograniczona,
  • informacji udziela kol. Mariusz Hyrczyk tel. 883 934 074.  Uczestnicy po zgłoszeniu otrzymają na maila regulamin zawodów oraz numer konta do wpłaty,
  • koszt uczestnictwa: członek NSZZ Policjantów – 39,00 złotych, osoba niezrzeszona w NSZZ Policjantów – 79,00 zł.

Zapraszamy