” O CO BIEGA?” -WARSZAWSKI TEATR CAPITOL

Warszawski Teatr Capitol i Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. małopolskiego zapraszają Członków NSZZ Policjantów woj. małopolskiego na spektakl „O co biega?”.

„O co biega?“ to jedna z najzabawniejszych światowych fars autorstwa Philipa Kinga. Pełna zaskakujących zwrotów akcji historia, z minuty na minutę, choć wydaje się to już niemożliwe, staje się jeszcze śmieszniejsza. Do samego końca nie wiadomo, kto jeszcze pojawi się nagle w drzwiach lub niespodziewanie wyskoczy z szafy!

Spokojne angielskie miasteczko. Dom pastora Lionela Toopa oraz jego pięknej i wyzwolonej żony, byłej aktorki, Penelopy Toop, budzącej zgorszenie wśród nobliwych mieszkańców. Niechęć do niej przejawia zwłaszcza jedna wścibska, stara panna Skillon, skrycie podkochująca się w przystojnym duchownym. Gdy podczas nieobecności pastora, jego żonę odwiedza niezapowiedziany gość – kolega sprzed lat, z czasów teatralnych, rozpoczyna się lawina nieoczekiwanych zdarzeń.

Niewinne plany na wieczór, znudzonej małomiasteczkowym życiem Penelopy z dawno niewidzianym znajomym, zamieniają się w niekończący się zabawę w chowanego, przebieranki i zgadywankę kto jest kim. W jeden dzień plebania zamienia się w istną wieżę Babel. Zgorszony biskup, zdezorientowany duchowny, jeniec wojenny, żołnierz na przepustce i aktor w jednym, spita do nieprzytomności miejscowa bigotka, rozebrany do rosołu pastor, nieokrzesana służąca, sierżant na służbie oraz robiąca dobrą minę do złej gry, bezradna żona pastora – oto uczestnicy tego galimatiasu!

Kto jest kim? O co podejrzewają się nawzajem? Kto kogo pobił i jaką tajemnicę skrywa każdy z nich?


Zapraszamy na maraton śmiechu i wiszącą w powietrzu aferę obyczajową z koloratką w roli głównej.

Kino Kijów – Kraków Al. Zygmunta Krasińskiego 34

17.12.2022 r. godz. 19.00

( specjalna zniżka dla Członków NSZZ Policjantów – 30%)


W celu otrzymania kodu rabatowego prosimy o kontakt:

tel. 507-121-138 lub 733-777-840

Jak skorzystać ze zniżki online i zamówić bilet:

  • Wystarczy wejść na stronę https://teatrcapitol.pl/repertuar-wyjazdowy/ i wybrać miasto oraz spektakl na który chcieliby Państwo zakupić bilety.
  • Następnie kliknąć w ikonę „KUP BILET”.
  • Na podglądzie sali należy wybrać interesujące miejsca oraz uzupełnić dane osobowe.
  • W pozycji nr 3 „ZAPŁAĆ” pojawi się pole z kwotą za bilety, pod którym można wpisać i dodać „Kod rabatowy”.
  • Po wpisaniu i zatwierdzeniu dedykowanego „KODU”cena biletów zostanie obniżona.
  • Po naliczeniu rabatu należy kliknąć przycisk „ZAPŁAĆ”, następnie opłacić zamówienie i …

CIESZYĆ SIĘ TAŃSZYMI BILETAMI